Бойовики "ЛНР" не випустили автобус з жінками та дітьми, які хотіли виїхати на звільнені території України, а саме у Станицю Луганську.

Жінок і дітей відправили назад до окупованого Луганську, повідомила волонтер російського благодійного фонду "Предание" Вікторія Івлєва телеканалу "Дождь".

"45 людей сиділи в автобусі, ми намагалися їх вивезти, і зараз їх повернули всіх назад. Привезли в Луганськ, перед Луганською обласною адміністрацією їх вже чекало місцеве телебачення, почали залякувати, розповідати про жахи життя на території України", - розповіла вона.

Бойовики протримали волонтера 4 години на блокпосту і відібрали особисті речі, серед яких були списки людей, які хочуть покинути окуповані міста і перебратися на звільнені території.

"У цьому списку були багатодітні матері, діти, літні люди, які не можуть залишити "ЛНР "самостійно. Наймолодшому в списку - два місяці", - додала вона.

Популярні новини зараз

Прикарпатка три місяці жила з лелекою в одній хаті: "Закохався у статую"

Красуня з червоною стрічкою влаштувала танці на замерзлому озері посеред Карпат - "Це диво!"

Тіна Кароль вперше розповіла про своє щастя: "Моя відповідь на питання"

Українка народила чотирьох дівчаток, вся лікарня п'є шампанське: "Тримайся, таточку"

Показати ще

Благодійна організація Івлєвої займається вивезенням людей, у яких немає грошей на автобуси, які йдуть на підконтрольні Україні території.

"Я не знаю, чому вони вирішили не випускати тих, кому нічого їсти, які просто тікали від війни. Вони не демонстрували ніяких політичних поглядів, я навіть не знаю, яких поглядів вони дотримуються. Грошей на виїзд - це 600 гривень - у них немає ", - розповіла волонтер.