Бойовики "ЛНР" не випустили автобус з жінками та дітьми, які хотіли виїхати на звільнені території України, а саме у Станицю Луганську.

Жінок і дітей відправили назад до окупованого Луганську, повідомила волонтер російського благодійного фонду "Предание" Вікторія Івлєва телеканалу "Дождь".

"45 людей сиділи в автобусі, ми намагалися їх вивезти, і зараз їх повернули всіх назад. Привезли в Луганськ, перед Луганською обласною адміністрацією їх вже чекало місцеве телебачення, почали залякувати, розповідати про жахи життя на території України", - розповіла вона.

Бойовики протримали волонтера 4 години на блокпосту і відібрали особисті речі, серед яких були списки людей, які хочуть покинути окуповані міста і перебратися на звільнені території.

"У цьому списку були багатодітні матері, діти, літні люди, які не можуть залишити "ЛНР "самостійно. Наймолодшому в списку - два місяці", - додала вона.

Популярні новини зараз

"Чізбургер з зубами": була виявлена найдивніша і моторошна риба

Дзідзьо востаннє відповів на докори Slavia після розлучення: "Так любили, а потім розпинають"

Рома Свечкоренко повернувся до Злати Огнєвіч обманом: на шоу "Холостячка" трапилася афера століття з розлученням

Донька Арсена Мірзояна і Тоні Матвієнко вперше вийшла на велику сцену - скоро заспіває, як бабуся Ніна

Показати ще

Благодійна організація Івлєвої займається вивезенням людей, у яких немає грошей на автобуси, які йдуть на підконтрольні Україні території.

"Я не знаю, чому вони вирішили не випускати тих, кому нічого їсти, які просто тікали від війни. Вони не демонстрували ніяких політичних поглядів, я навіть не знаю, яких поглядів вони дотримуються. Грошей на виїзд - це 600 гривень - у них немає ", - розповіла волонтер.