Бойовики "ЛНР" не випустили автобус з жінками та дітьми, які хотіли виїхати на звільнені території України, а саме у Станицю Луганську.

Жінок і дітей відправили назад до окупованого Луганську, повідомила волонтер російського благодійного фонду "Предание" Вікторія Івлєва телеканалу "Дождь".

"45 людей сиділи в автобусі, ми намагалися їх вивезти, і зараз їх повернули всіх назад. Привезли в Луганськ, перед Луганською обласною адміністрацією їх вже чекало місцеве телебачення, почали залякувати, розповідати про жахи життя на території України", - розповіла вона.

Бойовики протримали волонтера 4 години на блокпосту і відібрали особисті речі, серед яких були списки людей, які хочуть покинути окуповані міста і перебратися на звільнені території.

"У цьому списку були багатодітні матері, діти, літні люди, які не можуть залишити "ЛНР "самостійно. Наймолодшому в списку - два місяці", - додала вона.

Популярні новини зараз

Столицю сколихнула наймасовіша за останні 30 років акція протесту: чого вимагають сотні тисяч мешканців

"Так чий Крим?": всю "міць" Путіна показали одним фото

Тарзану й не снилося: Корольова злила архівне відео з Ніколаєвім, це треба бачити

Повне відео постільної сцени з голою дружиною Харламова Асмус злили в мережу: "Скільки заплатили?"

Показати ще

Благодійна організація Івлєвої займається вивезенням людей, у яких немає грошей на автобуси, які йдуть на підконтрольні Україні території.

"Я не знаю, чому вони вирішили не випускати тих, кому нічого їсти, які просто тікали від війни. Вони не демонстрували ніяких політичних поглядів, я навіть не знаю, яких поглядів вони дотримуються. Грошей на виїзд - це 600 гривень - у них немає ", - розповіла волонтер.