"ДНР" готова до третьої фази війни і далі буде захоплювати території України, відсуваючи лінію фронту.

Про це заявив секретар "ради безпеки Донецької народної республіки", комбат бойовиків "Восток" Олександр Ходаковський в інтерв'ю виданню Lenta.ru

"Хочеш миру - готуйся до війни. Але хочу попередити: встановлена ​​з серпня тенденція в ході бойових дій відсувати лінію фронту збережеться. Якщо ми актівізуемося, то виключно заради того, щоб просуватися далі. Нам би цього не хотілося, адже в цьому випадку неминучі людські та інфраструктурні втрати. У нас немає достатніх людських ресурсів, а значить - ми змушені застосовувати артилерію. Руйнування неминучі ", - сказав сепаратист.

Читайте також: СБУ затримала трьох інформаторів сепаратистів "ДНР"

Також він розповів про глобальні плани терористичного новоутворення. Бойовик вважає, що існування "ЛНР" та "ДНР" є лише перехідним етапом. Він заявив, що війна закінчиться лише після того, як південніше Росії буде лише проросійська антифашистська держава.

Популярні новини зараз

У Львові помітили розкішний британський кросовер за ціною тисяч мінімалок - простим українцям такого не купити

Вагітна українка із серцем воїна загинула на Донбасі і надихнула мільйони: "Була на сьомому місяці..."

Український ведучий переживає важку втрату, була прикладом: "Залізна леді"

Трирічну принцесу розбив інсульт, молода мама благає про допомогу: "Донечка - моє серце"

Показати ще

"Інакше кажучи, нам потрібна вся Україна", сказав Ходаковський.

Водночас, терорист не виключив і політичних методів "боротьби".

"Вплив має бути комбінаторним. Тобто там, де потрібно воювати, ми будемо воювати. Але там, де ефективніше діяти політичними методами, домагаючись результатів меншими витратами і втратами, ми будемо діяти саме так".

Нагадаємо, нещодавно офіцер розвідувального батальйону Міноборони "УНСО" Ігор Мазур повідомив, що бойовики до 9 травня спробують захопити Маріуполь.