"ДНР" готова до третьої фази війни і далі буде захоплювати території України, відсуваючи лінію фронту.

Про це заявив секретар "ради безпеки Донецької народної республіки", комбат бойовиків "Восток" Олександр Ходаковський в інтерв'ю виданню Lenta.ru

"Хочеш миру - готуйся до війни. Але хочу попередити: встановлена ​​з серпня тенденція в ході бойових дій відсувати лінію фронту збережеться. Якщо ми актівізуемося, то виключно заради того, щоб просуватися далі. Нам би цього не хотілося, адже в цьому випадку неминучі людські та інфраструктурні втрати. У нас немає достатніх людських ресурсів, а значить - ми змушені застосовувати артилерію. Руйнування неминучі ", - сказав сепаратист.

Читайте також: СБУ затримала трьох інформаторів сепаратистів "ДНР"

Також він розповів про глобальні плани терористичного новоутворення. Бойовик вважає, що існування "ЛНР" та "ДНР" є лише перехідним етапом. Він заявив, що війна закінчиться лише після того, як південніше Росії буде лише проросійська антифашистська держава.

Популярні новини зараз

Найкращі анекдоти на четвер 14 листопада врятують від осінньої хандри

В окупованому Криму катастрофа: страшна стихія накрила півострів, тисячі людей в небезпеці

В сім'ї Потапа чекають на поповнення: вже відома стать малюка

Українцям виплачуватимуть пенсії за новою схемою: що зміниться в 2020 році

Показати ще

"Інакше кажучи, нам потрібна вся Україна", сказав Ходаковський.

Водночас, терорист не виключив і політичних методів "боротьби".

"Вплив має бути комбінаторним. Тобто там, де потрібно воювати, ми будемо воювати. Але там, де ефективніше діяти політичними методами, домагаючись результатів меншими витратами і втратами, ми будемо діяти саме так".

Нагадаємо, нещодавно офіцер розвідувального батальйону Міноборони "УНСО" Ігор Мазур повідомив, що бойовики до 9 травня спробують захопити Маріуполь.