У Донецькій області, на підконтрольній Україні території, введуть обмеження на пересування військової техніки. Про це заявив глава Донецької Облдержадміністрації Олександр Кіхтенко, який приїхав на місце подій.

"Будуть введені обмеження на пересування бойової техніки, будуть встановлені нові маршрути пересування. Категорично буде заборонено пересування своїм ходом гусеничної техніки. Тільки на трейлерах. Це буде зроблено абсолютно на всій території Донецької області, підконтрольній українській владі. Спільно з керівництвом АТО сьогодні буде прийнято низку заходів, щоб навести порядок ", - розповів він.

Тим часом Ситуація в Костянтинівці стабілізувалася

Піти на такі заходи вирішили після трагедії в Костянтинівці.

Нагадаємо, 16 березня в місті бойова машина військових збила жінку з двома дітьми. 8-річна дівчинка загинула на місці події, сама жінка потрапила до лікарні з травмами. Однорічна дитина, яка була у візку - не постраждала.

Популярні новини зараз

Головне за ніч: пропозиція Путіна Зеленському, палаючі склади ЗСУ та стрілянина в українській школі

Найкращі анекдоти на п'ятницю 15 листопада: наповніть дім гучним сміхом

Погані прикмети для дому: чого категорично не можна робити, аби не накликати лиха

В окупованому Криму катастрофа: страшна стихія накрила півострів, тисячі людей в небезпеці

Показати ще

Трагічне ДТП викликало серед мешканців Костянтинівки масові заворушення.

Відомо, що винуватці смерті дитини, двоє військовослужбовців, затримані і передані у військову прокуратуру. Слідство встановило, що трагедія сталася через порушення екіпажем правил дорожнього руху.