Цікавий експеримент, учасницями якого стали 127 молодих мам, провели американські вчені. Виявилося, що емоції від спілкування в соціальних мережах здатні викликати у жінок післяпологову депрессію.

Науковці з Університету Огайо попросили матусь опублікувати на своїх сторінках в соціальних мережах фотографії власних дітей і поспостерігати, скільки "лайків" поставлять їм друзі і знайомі. Виявилося, що коли фотографії не набирали очікувану мамами кількість уподобань, настрій багатьох з них різко і помітно погіршувався, пише "Блокнот".

Вчені також помітили, що у жінок через вплив соцмереж може посилюватися післяпологова депресія і погіршуватися психіка. У зв'язку з цим дослідники порекомендували молодим американкам не публікувати на своїх сторінках багато фотографій дітей з надією на високу оцінку від інших користувачів. На їх думку, очікуваної кількості вподобань може й не набратися, а це призведе до погіршення здоров'я.

Читайте також: Незаміжні жінки менше впадають в депресію

На думку провідного автора дослідження Сари Скопп-Салліван, якщо мати публікує фотографії дитини у соціальних мережах заради підтвердження, що вона все робить правильно, й не отримує тих "лайків" і позитивних відгуків, на які розраховує, це може стати справжньою проблемою як для її здоров'я, так і для тих, хто її оточує.

Популярні новини зараз

25 ін'єкцій - тільки початок: дівчина, напхана силіконом, має найбільші губи в світі

"Це Різдво потрясе світ": чоловік стверджує, що прийшов з 2485 року, і попередив людство

"Було нудно": жінка встановила дивний рекорд, переспавши з 919 чоловіками за 7.5 годин

Фіналіст "Холостячки" спалився Гриші Решетнику, що вже переїхав до Злати Огнєвіч: "Тримайся в подробицях"

Показати ще