Весела вечірка з друзями закінчилася для студентки з британського університету Плімута великою неприємністю. Дівчина загубила протез руки вартістю понад п'ять тисяч доларів.

Хоча вартість протеза – не найголовніше, що хвилювало дівчину. Вона переймається через свій душевний стан, адже без штучної кінцівки вона відчуває себе невпевнено і скуто, пише Metro.

Видання повідомляє, що Амілія Уелч з однокурсниками відзначала закінчення першого навчального року на факультеті гідробіології в одному з місцевих барів, проте на ранок виявила, що втратила протез правої руки. На думку студентки, вона могла піти в туалет, зняти протез і забути його там.

Дівчина пожалілася, що відчуває себе жахливо без своєї руки. Без протезу їй здається, що вона неповносправна і всі на неї дивляться.

Популярні новини зараз

ПриватБанк роздає дані українців, як на ярмарку: новий номер вже не допоможе

Володарка найбільших сідниць у світі потрясла своїм добром перед камерою: "Чорт забирай, оце дупа"

Пішов з життя зірка відомого реаліті-шоу: члени його сім'ї вмирали рано

Багатодітний батько і директор школи вкоротив собі віку, залишивши останню записку: "Просто зламався..."

Показати ще

Читайте також: Компанія створює протез в стилі комп'ютерної гри

Зі своїм горем Амілія звернулася до інтернет-користувачів і попросила допомогти знайти їй втрачену штучну руку. За протез вона навіть оголосила винагороду, сума якої становить 100 фунтів стерлінгів. Також до пошуків протезу долучилася девонська та корнуельська поліція. Ті, хто знайде втрачений протез, можуть звернутися у відділи поліції в цих містах.