Штучний інтелект добрався і до системи освіти. У лондонський школі з'явився перший клас, вчителем якого стане робот на ім'я Пеппер.

Як пише Daily Mail, електронний вчитель сягає одного метра заввишки. Він оснащений камерою, датчиками рухів та здатен читати емоції людини та самостійно навчатися. Крім того, Пеппер і сам має почуття гумору. До роботи він приступить вже 1 вересня.

Керівники Лондонського коледжу дизайну зазначають, що робот вчитиме учнів предмету "Робототехніці". На думку організаторів проекту, саме штучний інтелект здатен найкращим чином передати учням усі тонкощі при створенні роботів.

За словами японських творців робота, найближчим часом Пеппер стане незамінним помічником у житті кожної людини. Він здатен виконувати домашню роботу, а також допомагати людині в організації її житті та нагадувати про важливі справи. Таке творіння вже працює у японських школах та допомагає дітям вчити іноземні мови.

Читайте також: Роботи тікають з російських лабораторій

Популярні новини зараз

Тимошенко оновила образ після перепалки з Зеленським: такою її не бачили давно

Під кригою Антарктиди розкопали таке, що не віриться очам: звідки це взялося - досі не ясно

Українцям автоматично закриють виплати пенсій, всього за кілька хвилин: деталі нововведення

Євробляхери отримали останній шанс перед Новим роком: відтермінування штрафів, вік авто та багато іншого

Показати ще

До слова, штучний інтелект не хоче працювати у Росії. Робот Promobot IR77 зі штучним інтелектом вже вдруге намагався втекти з лабораторії у Пермі.