Київська обласна державна адміністрація надала доступ всім бажаючим до інформації про бюджет області. Про це повідомляє КОДА на своєму сайті.

ОДА Київщини підключилася до порталу "Відкритий бюджет" завдяки співпраці з Мінфіном та ГО "Центр політичних студій та аналітики "Ейдос".

"Відтепер завдяки впровадженню інноваційних технологій, матеріали про обласний бюджет перебуватимуть у вільному доступі. Кожен користувач мережі Інтернет матиме безперешкодну можливість стежити за інформацією про доходи й видатки столичного регіону, а також можливість побачити, з яких джерел формується бюджет та витрати коштів у відсотковому еквіваленті. Доступність та цілковита публічність завжди було нашим основним кредом у роботі як представників влади. Тому ми будемо максимально долучатися до всіх новацій, які сьогодні запропоновані до реалізації на практиці у напрямку відкритості фінансової складової Київщини", - заявив голова КОДА Максим Мельничук.

Сьогодні з системою "Відкритий бюджет", окрім Київщини, працюють Житомирська, Львівська, Донецька, Дніпропетровська та Одеська області.

Нагадаємо, що вартість життя в Криму обігнала Київ та сягнула Москви

Ціни на продукти та у сфері обслуговування на анексованому півострові досягли рівня московських, давно обігнавши київські. Місцеві мешканці продовжують виправдовувати це санкціями, блокадою та відсутністю мосту.

Популярні новини зараз
Дружина "котлети" Тищенко підігріла скандал із Таїландом гарячими фото: вважає, що вийде перетворити на жарт Прості поради, як правильно зварити пшоно: буде дуже смачним і не гірчити Заплатять у 8 разів більше: українцям перерахували доставку газу Чому не можна тримати кришку унітазу відкритою: питання не лише гігієни
Показати ще