Київська обласна державна адміністрація надала доступ всім бажаючим до інформації про бюджет області. Про це повідомляє КОДА на своєму сайті.

ОДА Київщини підключилася до порталу "Відкритий бюджет" завдяки співпраці з Мінфіном та ГО "Центр політичних студій та аналітики "Ейдос".

"Відтепер завдяки впровадженню інноваційних технологій, матеріали про обласний бюджет перебуватимуть у вільному доступі. Кожен користувач мережі Інтернет матиме безперешкодну можливість стежити за інформацією про доходи й видатки столичного регіону, а також можливість побачити, з яких джерел формується бюджет та витрати коштів у відсотковому еквіваленті. Доступність та цілковита публічність завжди було нашим основним кредом у роботі як представників влади. Тому ми будемо максимально долучатися до всіх новацій, які сьогодні запропоновані до реалізації на практиці у напрямку відкритості фінансової складової Київщини", - заявив голова КОДА Максим Мельничук.

Сьогодні з системою "Відкритий бюджет", окрім Київщини, працюють Житомирська, Львівська, Донецька, Дніпропетровська та Одеська області.

Нагадаємо, що вартість життя в Криму обігнала Київ та сягнула Москви

Ціни на продукти та у сфері обслуговування на анексованому півострові досягли рівня московських, давно обігнавши київські. Місцеві мешканці продовжують виправдовувати це санкціями, блокадою та відсутністю мосту.

Популярні новини зараз
Доплата 20% від розміру пенсії: кому з пенсіонерів підкинуть грошенят Пасажири вимагали "викинути" дитину з літака: їх підтримала навіть стюардеса - що сталося "Судний день" буде вже у серпні 2024 року: що значить дата "трьох вісімок" і як її пережити Нові правила для водіїв: де і коли можуть перевіряти військовий квиток
Показати ще