Київська обласна державна адміністрація надала доступ всім бажаючим до інформації про бюджет області. Про це повідомляє КОДА на своєму сайті.

ОДА Київщини підключилася до порталу "Відкритий бюджет" завдяки співпраці з Мінфіном та ГО "Центр політичних студій та аналітики "Ейдос".

"Відтепер завдяки впровадженню інноваційних технологій, матеріали про обласний бюджет перебуватимуть у вільному доступі. Кожен користувач мережі Інтернет матиме безперешкодну можливість стежити за інформацією про доходи й видатки столичного регіону, а також можливість побачити, з яких джерел формується бюджет та витрати коштів у відсотковому еквіваленті. Доступність та цілковита публічність завжди було нашим основним кредом у роботі як представників влади. Тому ми будемо максимально долучатися до всіх новацій, які сьогодні запропоновані до реалізації на практиці у напрямку відкритості фінансової складової Київщини", - заявив голова КОДА Максим Мельничук.

Сьогодні з системою "Відкритий бюджет", окрім Київщини, працюють Житомирська, Львівська, Донецька, Дніпропетровська та Одеська області.

Нагадаємо, що вартість життя в Криму обігнала Київ та сягнула Москви

Ціни на продукти та у сфері обслуговування на анексованому півострові досягли рівня московських, давно обігнавши київські. Місцеві мешканці продовжують виправдовувати це санкціями, блокадою та відсутністю мосту.

Популярні новини зараз

Померла дружина Віктора Януковича Людмила - у президента-втікача відреагували на заяву

40-річна віруюча стрибнула в ополонку і не випливла - на очах у дітей і всієї родини: "Просто знесло течією..." 

Українці знайшли двійника Кузьми Скрябіна, як дві краплі: "Так схожий, і зовнішнє і гумором"

Зірка "Величного століття" Бурак Озчівіт може потрапити до в'язниці на 4 роки: вже був у суді

Показати ще