10 березня у Вінницькому міському судді продовжили слухання справи судді Печерського району Києва Оксани Царевич. У Вінниці їй та Віктору Кицюку, засідання якого проходять окремо, мають встановити міру запобіжного заходу. Головний слідчий суддя засідання Олександр Олійник, один із тих, кому у п"ятницю Царевич заявила про відвід. На слуханні у вівторок Царевич разом із адвокатами знову почали відтягувати час.

Спочатку вони кілька годин з"ясовували те, за скільки часу мала би бути оголошена прокуратурою їм підозра, бо у них виникли сумніви про правильність виконання строків прокурорами. Також сторона Царевич домоглася аби із судової зали вийшов київський прокурор Іванцов, бо вони будуть викликати його в якості свідка. Суддя Олійник задовольнив їх прохання. Наразі засідання, яке розпочалося о 10.00 досі триває.

Тим часом Вища кваліфікаційна комісія від посад суддей Печерського району Києва Віктора Кицюка, Оксану Царевич та Сергія Вовка відсторонила терміном на 2 місяці. Нагадаємо, що трійку київських суддей звинувачують у винесенні неправомірних рішень відносно багатьох справ та зловживанні службовим становищем. Серед розглянутих ними фігурують і справи проти Юлії Тимошенко, Юрія Луценка, Автомайданівців та інші.