Незважаючи на те, що міжнародні експерти МВФ прогнозують українській економіці зростання – на 1% в 2016 році, і на 2,3% в 2017році, після падіння економіки на 20% за період кризи на Україну чекає економічна депресія.

Таку думку висловив економіст Борис Кушнірук в своєму відеоблозі на ONLINE.UA. Експерт вважає, що сьогодні не викликає позитивних емоцій той факт, що українська економіка матиме в найближчі роки такий малий відсоток зростання. Адже після глибокого падіння внаслідок кризи 2013-2014-2015 років економіка України втратили до 20% валового внутрішнього продукту.

Читайте також: МВФ заганяє Україну "в труну"

За словами економіста, в таких обставинах "зростання на 1-1,5% - це фактично стан депресії". На думку Кушнірука в цих умовах має бути знайдена така модель економічного зростання, яка дозволить значно прискорити зростання відновлення економіки.

На думку експерта, програма МВФ, на яку Україна погодилася, не відповідає завданню збільшити зростання економіки в значно більших розмірах, ніж це заплановано. Звичайно, Україна не може припинити співпрацювати з МВФ, але потрібно вести дискусію з фондом, вважає Кушнірук.

Популярні новини зараз
Пекельна спека нарешті залишить територію України – які сюрпризи готує нам серпень Гороскоп на тиждень 22-28 липня для всіх знаків Зодіаку: вороги Тельців, радості Дів та ізоляція Скорпіонів В Україні різко дорожчає хліб, вершкове масло та пісне: свіжі ціни на базові продукти Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

"Я - прихильник дискусії з МВФ, в тому числі на професійному рівні, і тут у мене є претензії до уряду і Національного банку", - заявив він.

На думку експерта, "якщо уряд не розуміє, яким чином йому забезпечити це зростання, то зрозуміло, що МВФ не буде цим займатися, це є питанням відповідальності українського Кабміну".