Через аномальну спеку все більше жителів українських міст скаржаться на те, що їм дошкуляють комахи, яких практично неможливо вивести самостійно.

"Маємо в домі кота, він повністю хатній – на вулицю не випускаємо. Не знати як, але в кота з'явилися блохи – яких тільки засобів не перепробували, нічого не допомагає. До того ж, блохи перебралися на килим і тепер живуть там. Щойно станеш босою ногою на килим, накидаються на ноги й починають кусати до почервоніння. Навіть не знаю, що робити", - каже киянка Марія Гупало.

Львівянка Ганна скаржиться, що не має в будинку домашніх тварин – проте блохи все одно завелися. Звернулася до фахівців – ті пояснили, що блохи живуть не тільки у тварин – можуть жити в підвалах чи на газонах, разом із взуттям потрапити до квартири, а в спеку оселитися там жити.

"Не можемо позбутися тарганів у квартирі. Уночі виходиш на кухню – їх там ціла армія. Травили разом із сусідами – і борним спиртом, і магазинними засобами – нічого не допомогло. Сусід приніс цілий мішок якоїсь речовини, яку в житлових приміщеннях навіть розкладати не можна. Але ми все одно розклали – і ніякого результату. Мабуть, будемо звертатися до приватних дезінсекторів", - каже уманчанка Галина.

Читайте також: Норвезький парк усіяний сотнями трупів оленів (відео)

Популярні новини зараз

Улюблені курорти українців спалахнули як сірники: дим, паніка і троє загиблих

Син Потапа та Ірини Горової перетворився на справжнього чоловіка: "Фіксує красу"

Юрій Горбунов та Катя Осадча не стримують радості: "Нарешті! Відважна четвірка"

У фіналістки Холостяка Юлі "Зайки" трапилися неприємності перед весіллям: "За півгодини до..."

Показати ще

У самому центрі міста Дніпро випадкові перехожі помітили щурів. Гризуни бігають по тротуарах по вулиці Старокозацькій (колишня Комсомольська) та не лякаються перехожих і автомобілів.

В "Укргідрометцентрі" констатують, що середня температура в серпні коливається від 34 до 37 градусів, вище нуля.

Керівник Київського еколого-натуралістичного центру Володимир Борейко пояснює, що влітку деякі комахи дійсно активізуються – все через спеку.

"Через спеку завжди активізуються комахи – комарі, кліщі, таргани. У деяких регіонах України побільшало змій та ящірок. Якщо за холодної погоди комахи та тварини зайняті пошуком їжі, то в надмірну спеку вони зайняті тим, що шукають спосіб, як вижити. Від того й активізуються", - каже Борейко.