На столичній Солом'янці помітили чергового "генія парковки", який кинув свій автомобіль у недозволеному місці.

Про це повідомив спеціальний кореспондент порталу "Знай.ua".

Київські водії не перестають дивувати та викликати величезну кількість негативу в свою сторону. І цей випадок, на жаль, не виключення.

Справжній "геній" покинув свою "крихітку" прямо на тротуарі, перекривши прохід пішоходам. Найцікавіше, що його цей факт зовсім не хвилює.

Читайте також: Яка погода очікує киян на вихідних

Популярні новини зараз
З пенсіонерів стягнуть 30% "комісії": у кого заберуть частину виплати Щонайменше на три доби: українцям радять терміново запастися водою - зникне будь-якої миті Зняття готівки у ПриватБанку: як змінилися ліміти і скільки коштів клієнти можуть отримати Готуйтеся до більших платіжок: опалення цьогоріч вимкнуть не за календарем
Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", водії влаштували "фестиваль паркування" на газоні.