У п'ятницю, 5 серпня, у Львівському аеропорті під час розбігу було зупинено літак авіакомпанії МАУ, що виконував рейс Львів-Київ.

"Авіакомпанія МАУ інформує, що в процесі розбігу літака "Боїнг 737-300", який виконував рейс PS034 Львів – Київ сьогодні, 5-го серпня 2016 року, був проведений перерваний зліт. Такі дії були виконані екіпажем через виявлення ймовірної технічної несправності", - ідеться в повідомленні авіакомпанії.


Постраждалих від інциденту немає.

Читайте також: Авіалайнер розніс шосе в Італії

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", "Міжнародні авіалінії України" не сприймають можливі "дзеркальні заходи" з боку РФ проти українських авіакомпаній, які нічого не порушували.
Про це повідомила прес-секретар компанії Євгенія Сацька, коментуючи заборону, накладену на польоти російських авіакомпаній в Україні в рамках санкцій

Популярні новини зараз
Тариф на електроенергію з 1 червня: в уряді назвали ціну за 1 кВт 1297 гривень доплати до пенсії: хто має на це право та як оформити Хантавірус може прийти з гаража: українців попередили про небезпеку Жителі трьох областей отримають додаткову допомогу
Показати ще