Акулу вважають найстрашнішим і кровожерливим морським хижаком на Землі. Але, і на неї є управа. Таким ворогом акул виявилися дельфіни.

Існує версія, що акула рятується втечею, при появі дельфінів намагаючись. Таким чином вона намагається зберегти своє життя. Акула боїться дельфінів, хоча іноді перевершує їх за своїми розмірами.

Дельфіни живуть зграями і за результатами досліджень володіють розумом, поки незрозумілим для людей. Вони не чіпають людей, а іноді навіть їм допомагають, але це ще не означає, що дельфіни м'які та безпечні істоти. Вони чудово вміють оборонятися і нападати. Дельфіни на великій швидкості б'ють акулу в черево, або в зябра своїм носом так, як це найбільш вразливі місце у хижака. Величезна швидкість і потужність удару робить його смертельним для акули.

Коли дельфіни зустрічають агресивну акулу, то атакують її і б'ють до повного знищення. Вона може врятувати своє життя тільки втечею. Війни між акулами і дельфінами спостерігається дуже часто. Хижачка навіть не намагається нападати на людей, якою б вона не була голодною, якщо поблизу знаходяться дельфіни. Але справа тут зовсім не в голоді так, як дельфіни за своєю природою не кровожерливі.

Особливої ​​уваги заслуговують ставлення дельфінів до людей. Вони нерідко рятують їх і від акул, і навіть коли людина тоне в морі. Існує реальний випадок, документально підтверджений, коли дельфіни в районі Нової Зеландії оточили чотирьох плавців, не даючи їм прорватися крізь свій стрій, хоча налякані люди і робили такі спроби. Тільки через деякий час один з плавців зміг вибратися з оточення і побачив величезну триметрову акулу, яка кружляла неподалік. Дельфіни, майже годину, не давали акулі наблизитися до людей, поки ті не відпливли на безпечне мілководдя. Таких історій існує багато, дельфіни дуже часто допомагають людям вибратися з бід, які трапляються з ними на морі або в океані.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль ледь не загинула за кордоном: "Чимдуж тікала"

Мільйони заробітчан терміново залишають Польщу: ситуація на межі, чому ж тікають українці

Портнов заявив про нову коаліцію в Раді, Зеленському не сподобається: "Токсичний Порошенко пронизав в уряд"

Дмитро Шепелєв готується до весілля з новою коханою: що відомо

Показати ще