Генеральний директор "Шахтаря" Сергій Палкін не оминув можливості "потролити" свого головного суперника в Україні - київське "Динамо". Палкін сказав, що хотів би побачити, скільки податків заплатило керівництво "Динамо".

"Цікаво, а скільки заплатив податків наш головний конкурент в чемпіонаті України?" - написав Палкін на своїй сторінці в Facebook. Так він прокоментував інформацію про суму, яку донецький клуб заплатив до державного бюджету України в 2015 році.

Згідно зі звітом, "Шахтар" заплатив 349,3 млн гривень податків у 2015 році. Основна частка яких припала на єдиний податок з доходів фізичних осіб. Єхидство Палкіна можна зрозуміти, адже київське "Динамо" не озвучує більшість фінансових питань життєдіяльності клубу.

Читайте також: "Динамо" створило ролик проти расизму (відео)

Нагадаємо, нещодавно Tribuna.com дізналася, скільки телеканали повинні заплатити деяким клубам УПЛ за права на трансляцію їх матчів в цьому сезоні. Загальна сума виплат клубам складе близько 280 млн грн, а найбільше заробить "Металіст" - 62 млн грн. Це сталося через девальвацію гривні. Харківський клуб ще кілька років тому підписав контракт з каналами "Футбол 1/2", згідно з яким повинен отримувати 2,5 млн доларів за сезон. Схожі умови були у "Шахтаря", який продав свої права за 45 млн грн. "Динамо" від "2+2" отримає 20 млн грн.

Популярні новини зараз

Студенти підняли бунт через примусову вакцинацію: погрожують відрахувати й виселити з гуртожитків

Закоханий нахаба спробував щастя зі суворою Златою Огнєвіч: "Ти мене роздягаєш?"

Ольга Сумська показала чоловіка, який їй зраджує: "Спасибі"

В Україну сунуть морози: коли чекати мінусів зі снігом

Показати ще