Прохолода в салоні авто під час спеки створює ілюзію комфорту, тому найчастіше водіїв чекає переохолодження і застуда, повідомляє autodriving.

Система клімат-контролю під час спекотної погоди стає небезпечною. Перш за все тому, що кондиціонер часто виявляється причиною важких простудних захворювань. Ангіну і озноб з високою температурою простіше простого заробити, включаючи на повну потужність режим охолодження в кліматичній системі машини. Кілька різких переходів з вуличної спеки до холоду салону і, нежить вам забезпечений.

Читайте також: Вчені нарешті знайшли ліки від застуди

Водій схильний переохолодження, якщо їздить в компанії з переднім пасажиром. Пасажир, щоб на нього не дуло холодним вітром з "своїх" дефлекторів системи клімат-контролю, інший раз закриває їх повністю. Через це незаметнодля себе, різко посилює обдув водія, тим самим збільшуючи і без того високий ризик застудитися.

У багатьох іномарках, встановлені крісла з вентиляцією. Так ось в деяких авто сидушка швидко охлаждаеться разом з "п'ятою точкою" на протязі всієї поїздки. При цьому можна застудити нирки, сідничний нерв або який-небудь ще цінний "лівер" - простіше простого.

Популярні новини зараз

Найкрасивіша спортсменка Дар'я Білодід вся в кислотному прогулялася в порожньому лісі: "для душі"

Дружина Григорія Решетника одним відео показала, чому чоловік ніколи їй не зрадить

Українки вивалили груди під Радою, щоб бачили усі депутати: "Припиніть тарифний геноцид"

Зірка "Кварталу 95" Олександр Пікалов розлучився з кумою Зеленського після 18 років шлюбу: залишив їм з сином будинок

Показати ще

Також, небезпека може чекати вас в повітряному фільтрі системи кондиціонування салону. Водії чули, що десь там, в повітроводах їх машини можуть жити і процвітати шкідливі мікроби. І, теоретично, з ними щось потрібно робити. Але, як показує досвід, лише у не багатьох автовласників "доходять руки" що-небудь зробити в цьому напрямку. Більшість же обмежуються лише теоретичними міркуваннями на тему "треба б змінити фільтр. Але якщо кожна поїздка на авто закінчується застудою, викликаної мешкають в повітроводах бактеріями. Підступність цих мікроорганізмів ще і в тому, що вони часто виступають каталізаторами нападів астми і алергії.