Міський голова Бердянська Володимир Чепурний гостро відреагував на зйомки програми "Інспектор Фреймут: Міста".

Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

Минулого тижня знімальна група каналу "1 + 1" і Ольга Фреймут оцінили рівень комфортності проживання в Бердянську на 3 по 10-бальній шкалі.

Результати інспекції популярної журналістки досі активно обговорюють в Бердянську. А сам мер міста залишився незадоволеним перевіркою Фреймут.

Телеведуча вирішила опублікувати його реакцію на своїй сторінці у соцмережі:

Популярні новини зараз

Пішов з життя брат мільярдера Ріната Ахметова (оновлено)

Лілія Ребрик розповіла, що витворяє з подарунком Насті Каменських: "Наш повноцінний член"

Аліна Гросу зі своїм коханцем несподівано показали дитину

Сам у чужому місті: поліцейські знайшли на морозі хлопчика, плакав і кликав маму

Показати ще

"Фреймут - це вона або воно? Так ось воно повинно було перед зйомками прийти до мене або секретаря міськради і попередити, що планує зйомки в Бердянську. Це шоу, і я сприймаю те, що трапилося як шоу. Якби у Вас захотіли влаштувати раптову перевірку будинку - думаю, там можна було б теж знайти якісь недоліки. Ольга Фреймут - хамло. Інакше сприймати її витівку з краном не можу. Моя 4-річна внучка забилася в куток після того, як воно постукало у вікно квартири сина. Вона творила чудеса, називала мене боягузом. А коли вона зайшла в школу з 15-ма охоронцями з мене ростом - це занадто. Найбільш обурило те, що поліція ніяк не реагувала ні на дзвінки директора, ні на звернення мого сина. Вона їм поставила один бал. Я їм ставлю нуль з мінусом. Якщо вони не можуть захистити сім'ю мера, як вони можуть захистити простого звичайного жителя Бердянська. Можу вас запевнити: був би я в місті - такого б не було. Вона обіцяла через місяць повернутися в Бердянськ? Я її чекаю".

Як повідомляв "Знай.ua", Фреймут буде перевіряти українські міста, аби визначити, наскільки комфортно там жити звичайним громадянам.