"Під час виникнення сексуального збудження кров приливає до статевих органів, а в разі, якщо статевого акту не відбувається, вона застоюється в малому тазі", - повідомляє "Країна здоров'я".

Наслідки можуть бути різними: від мастопатії та інших гінекологічних захворювань - до збоїв імунної системи.

Фізіологи давно вже довели, що у тих людей, які ведуть регулярне статеве життя, імунітет на 30% вищий. Секс стабілізує артеріальний тиск, підтримує тонус кровоносних судин, є відмінною профілактикою інсультів і інфарктів.

Читайте також: У чому користь щоденного сексу

Також може з'явитися зайва вага. Отримуючи задоволення від їжі, і не завжди корисної, пані досить швидко набирають зайві кілограми. А деякі знаходять ще гіршу альтернативу - алкоголь. Наслідки такої заміни, напевно, ще гірші, ніж зайві кілограми.

Популярні новини зараз

Ніна Матвієнко відпустила сина в монастир не просто так: "Щоб спасти душу"

Андрій Шевченко зробив неймовірне для української збірної на Олімпіаді в Токіо: "Вперед до перемог"

Ксенія Мішина після розриву з Олександром Еллертом різко перейшла на українську: "Мовний режим"

Слава Камінська з НеАнгелів зважилася змити макіяж і "засвітити" своє справжнє обличчя: і пластика не потрібна

Показати ще

Один із неприємних наслідків тривалого утримання - збільшення кількості чоловічих гормонів у жіночому організмі. Результат: помітно погіршується якість шкіри, з'являються ранні зморшки, небажані волоски на обличчі, дрібні прищики. А через нестачу колагену (секс стимулює його вироблення) шкіра старіє, раніше втрачає пружність і еластичність.

Психологічна сфера також задіяна. Депресія, поганий настрій, дратівливість...Жінку із неврегульованим статевим життям, як то кажуть, видно здалеку. А замінити сексуальне задоволення, хочемо ми того чи ні, не можуть ні біологічні добавки, ні сеанси психотерапії.