Киянам та гостям столиці пропонують, у зв'язку проведенням капітального ремонту на станції столичного метрополітену "Вокзальна", скористатися зручними маршрутами наземного громадського транспорту.

Такою інформацією поділився прес-центр ПАТ "Укрзалізниця".

Згідно з повідомленням, у напрямку станції метро "Університет", вулиці Хрещатик будуть курсувати автобуси за маршрутами: №7к - "Залізничний вокзал "Центральний" - станція метро "Університет", №24 - "Залізничний вокзал "Центральний" – Києво-Печерська лавра - Музей історії України в Другій світовій війні" та №114 - "Залізничний вокзал "Центральний" – вулиця Милославська".

У напрямку станцій столичного метрополітену "Олімпійської", "Деміївської" та Центрального вокзалу курсуватиме автобус за маршрутом №5 - "Залізничний вокзал "Центральний" – вулиця Ізюмська" та тролейбус за маршрутом №12 "Залізничний вокзал "Центральний" – вулиця Юрія Смолича". А в напрямку станції метро "Контрактова площії" - №18 - "Вулиця Старовокзальна – "Контрактова площа".

У напрямку станції метро "Палац спорту" курсуватимуть тролейбуси №14 та №14к - "Залізничний вокзал "Центральний" – Ботанічний сад" та
"Залізничний вокзал "Центральний" – станція метро "Палац спорту" відповідно.

Популярні новини зараз

Катя Осадча показала, як годує грудьми новонародженого сина: "Несамовито худла"

Притула, Кухар та Стульніков: Євген Кот розповів про людей, які його надихають

В університеті Михайла Поплавського присоромили абітурієнтку через гроші: "На більше не вистачило?"

Як створити стильну ванну кімнату без дизайнера?

Показати ще

У напрямку станції метро "Лук'янівська" курсуватиме трамвай №15 ("Вулиця Старовокзальна – Автогенний завод") та тролейбус №33 ("Залізничний вокзал "Південний" – площа Тараса Шевченка – вулиця Сошенка").

У напрямку станції метро "Видубичі" - Е1 Міська електричка.

У напрямку житлового масиву Борщагівка: швидкісні трамваї №1 та №3 - "Вулиця Старовокзальна – Кільцева дорога" та "Вулиця Старовокзальна – Михайлівська Борщагівка" відповідно.

Крім того, тролейбусний маршрут №7 курсуватиме в напрямку площі Перемоги, вулиці Бульварно-Кудрявської, Лвівської площі по трасі "Залізничний вокзал "Центральний" – Львівська площа".

У зв'язку з проведенням капітального ремонту ескалаторів, станція "Вокзальна" буде перекрита на вхід з понеділка по четвер - з 07:00 до 09:30 та з 16:00 до 19:00, у п'ятницю - з 07:00 до 09:30 та з 14:30 до 19:30, у суботу - з 07:00 до 09:00.

Читайте також: Будівлю Генпрокуратури облили "кров'ю"

Як раніше повідомляв портал "Знай", з 07:00 до 21:00 31 липня на вулиці Амвросія Бучми обмежать рух автотранспорту.