Чиновник шукав місце для парковки автомобіля в центра Києва й не знайшов нічого кращого, як залишити його прямо перед могилою Патріарха Володимира.

Про це повідомляє спільнота "Герой парковки" в Facebook. Працівникам Софії Київської довелося викликати поліцію, щоб вони зафіксували порушення.

З'ясувалося, що автомобіль із державним номером ВН7778ВМ належить начальнику управління боротьби з транскордонною злочинністю та виконанням завдань кримінального провадження департаменту оперативної діяльності прикордонної служби Петрові Крисі.

Нагадаємо, на Подолі в Києві "герой парковки" залишив автомобіль просто посеред пішохідного переходу, а люди змушені були оминати транспортний засіб.

Підготував: Олександр Майер

Популярні новини зараз
Феофанів день 25 березня: чому потрібно обов'язково вийти на вулицю та навіщо сипати насіння на дорозі, суворі заборони суботи Українцям виплатять по 2200 грн від ПриватБанку, але отримають їх не всі: важливі нюанси та умови Пенсіонери отримають "потужну" доплату через вік: у Мінсоцполітики назвали умови Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката
Показати ще