На підготовку київських пляжів до літнього сезону з міського бюджету виділили 4,5 млн гривень. Про це повідомив голова Київської міської партійної організації "Блоку Петра Порошенка" Солідарність" і радник Віталія Кличка з питань благоустрою Дмитро Білоцерківець у своєму інтерв'ю порталу"Українські новини".

"Раніше у нас була велика проблема з їх прибиранням. Але ми ввели деякі інновації і, як мінімум, 10 діючих пляжів в Києві будуть прибиратися якісніше, тому що до їх прибирання залучені аутсорсингові компанії. Вони працюють набагато краще комунальних служб. По-друге, на благоустрій пляжів виділяється додаткове фінансування в розмірі 4,5 млн гривень. І до цього літнього сезону з'явиться ще більше питних фонтанчиків, роздягалень, душових", - сказав він.

Читайте також: Київ очистять від люмінесцентних ламп

Крім того, Білоцерківець повідомив, що на Трухановому острові планується облаштування першої в столиці екозони. У зв'язку з цим проїзд транспорту на острів буде обмежений. Зате місцева влада обіцяє організувати на Трухановому прокат велосипедів, а також провести масштабні ландшафтні роботи.

Нагадаємо, що до березня цього року Дмитро Білоцерківець займав пост директора Департаменту благоустрою та збереження навколишнього середовища КМДА, але був відсторонений від посади у зв'язку із обранням до парламенту і отриманням депутатського мандата.

Популярні новини зараз
Віддали життя за Україну, а їх жбурнули у сміття: на київському цвинтарі справжнє жахіття 16 000 гривень зарахують на карту впродовж 4 місяців: частина українців можуть оформити грошову допомогу Подавати показання і платити за газ будемо по-новому: "Нафтогаз" попередив українців про зміни Воїни ЗСУ потрапили в оточення і 60 годин боролися за життя - вибрався лише один
Показати ще