У Києві на території КПІ 16 вересня відкривається вільний простір для коворкінгу у приміщенні бібліотеки. Він, перш за все, призначатиметься для студентів столичного навчального закладу.

Про це повідомляє "Соцпортал". Студенти зможуть використовувати вільний простір для навчання, підготовки проектів, або ж послухати лекції на різноманітні теми. Коворкінг відкрили в реконструйованому приміщенні бібліотеки Денисенко в КПІ. Він нагадує зону відпочинку або лекторій.

Площа приміщення становить 260 квадратних метрів. В ньому розмістили 70 робочих місць з розетками та безкоштовним Wi-Fi, а також 45 крісел-пуфів. Над створенням коворкінгу працювали студенти-активісти. Гроші на це виділили спонсори – майже мільйон гривень.

"Студентам в університеті важко знайти місце, де можна познайомитися з людьми, з якими можна почати свою справу, обмінюватися досвідом, ділитися інтересами. У нас студенти будуть збиратися, заводити нетворк, працювати над своїми стартапами", — зазначили організатори проекту.

Нагадаємо, київська влада витрать 900 тисяч гривень на організацію популярного фестивалю в столиці.

Популярні новини зараз
Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на Новий рік: Діви зустрінуть 2023 у сварці, Овни залишать все, а Скорпіони будуть зірками Українці втратять останні гроші через генератори: чому їх не можна включати надовго "Ходив, просив, залишусь без коштів": українці можуть забути про гроші в "Ощадбанку" на рік Дженна Ортега отримала роль Венздей за 10 хвилин у Zoom, Тім Бертон був рішучим: "Посміхаєтеся і киваєте"
Показати ще