Рубі Перл Маршалл, яка ще відома як "Королева циган",померла у віці 78 років в Закарпатті і родичі влаштували їй пишні похорони.На одні лише квіти для померлої було витрачено близько 23,4 тисячі доларів США.

Родичі і друзі замовили 60 вінків, кожен з яких був більше метра у висоту, і всі вони були виготовлені у вигляді речей, які любила покійниця, - у вигляді цуценят, цукерок Polo і скриньок, повідомляє АМН.

Також сім'я замовила карету з упряжкою коней і похоронний кортеж з лімузинів. Сім'я також встановила звукову апаратуру в кареті з труною, щоб програвати улюблену музику померлої.

Після панахиди процесія попрямувала в бік кладовища. Центральна частина міста, через яку йшла процесія, буквально завмерла, в той час як натовпу скорботних на автомобілях і пішки рухалися за труною.

Читайте також: Бекхем допомогла Лонгорії вибрати весільний наряд

Популярні новини зараз
Частині пенсіонерів встановили доплату у 25% прожиткового мінімуму: хто на це має право Не тільки чмоні та чмобіки: експерт пояснив, чому не варто недооцінювати ворога Гороскоп на тиждень з 6 по 12 лютого для всіх знаків Зодіаку: Водолії відпочинуть на всю, а Діви просунуться кар'єрою Чому яйця не варто зберігати в холодильнику: прості причини, про які ніхто не знав
Показати ще

Рубі Перл Маршалл померла від серцевої і ниркової недостатності 12 травня в Закарпатті коли приїжджала погостювати до своїх родичів в Виноградово.

У покійної залишилося 52 онука і правнука. Всі її діти жили поруч з нею. Її дочка сказала, що вони хотіли влаштувати їй "великі товсті циганські похорон".