Спалювання сміття зі Львова на київському заводі "Енергія" може призвести до екологічної катастрофи. Мешканцям столичної Дарниці забруднене через це повітря може загрожувати різноманітними хворобами.

Про це повідомив юрист Олексій Шевчук на своїй сторінці у соцмережі Facebook. Потужності сміттєспалювального заводу "Енергія" не дозволяють переробляти додаткове навантаження сміттям , яке везуть зі Львова.

"Мені вперше в житті хочеться кричати від безпорадності. Я хочу сказати, що сьогодні мер Києва вбив тисячі жителів Дарниці! Так, він їх просто вбив, він убив дітей, убив їх батьків, вбив бабусь і дідусів! Сьогодні потураючи злочинної бездіяльності Садового, який не вміє керувати містом Львовом, наш мер вбив дарничан, коли дозволив спалювати львівський сміття в столиці ", - наголосив Шевчук.

Він зазначив, що рішення столичної влади допомогти з утилізацією сміття іншому місту може призвести до екологічної катастрофи в Києві, а кияни можуть постраждати від спалаху небезпечних захворювань.

Нагадаємо, вартість перевезення однієї фури сміття зі Львова до столиці обходиться в 10 тисяч гривень за фуру. Лише до полудня київський завод приймає 10 фур. Собівартість прийому несортованого сміття становить 87 грн, тонна сортованого – 110 грн. Тож, за приблизними підрахунками, щодня на перевезення сміття витрачають до мільйона гривень.

Популярні новини зараз
Чоловік забуває всі кожні 20 секунд - його дружина вже "змирилася" з вірусом: не пам'ятає ні дитинства, ні дітей Обстріли та жорстка мобілізація: астролог про "гострі" події грудня Подарунок під ялинку: влада затвердила підвищення одного з комунальних тарифів Українським водіям нагадали про безкоштовну послугу, без якої з 1 січня оштрафують на 38 тисяч
Показати ще