У зв'язку з законом про декомунізацію Київська міська державна адміністрація 25 вересня отримає проект демонтажу пам'ятника Щорсу на бул. Шевченка.

Про це написав радник мера Києва Дмитро Білоцерківець на своїй сторінці в Facebook.

"Місто 25 вересня отримає в розпорядження проект демонтажу даного пам'ятника, після чого буде необхідно отримати повідомлення міністерства культури про згоду зміни адреси розміщення пам'ятника в реєстрі", - написав Білоцерківець.

На своїй сторінці у соцмережі депутат проводить опитування про доречність перенесення пам'ятника Щорса в музей тоталітаризму. Він повідомляє також про те, що цей музей незабаром буде представлений окремою концепцією. Туди планується перенести всі інші пам'ятники і таблички, які тимчасово зберігаються в Жулянах (музеї під відкритим небом).

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", волонтер вирішив декомунізувати Донбас.

Популярні новини зараз
Головні новини за 27 травня: військові хірурги провели унікальну операцію, Україна вимагає у рф забрати тіла загиблих, Осадча поїхала в Канни "Укрзалізниця" попередила українців про важливі зміни з 1 червня: що потрібно знати Українські військові хірурги провели операцію, яка не має аналогів у світі — воїни вже ходять по палаті Українці зловили Тіну Кароль в обнімку з Григорієм Ліберманом - нарешті всі побачили його обличчя
Показати ще