Вчені запропонували унікальний метод комп'ютерної діагностики депресії.

Дослідники Сибірського державного медичного університету вигадали комп'ютерну методику з діагностування депресії, повідомляє прес-служба інноваційних організацій Томської області.

Експрес-діагностику проводять за психометричними показниками. Враховують індивідуальні психологічні властивості людини і симптоми порушеної поведінки, емоцій, мислення, волі, мотивацій, потреб, уяви. Після аналізу отриманих відомостей комп'ютер пропонує тактику з конкретним пацієнтом.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, на депресію страждає до 7% населення планети. Для кожної людини імовірність захворіти на депресивний розлад упродовж життя становить майже 20 відсотків. Повторні депресії виникають приблизно у двох третин хворих, а 15 відсотків закінчують життя самогубством.

Довідка: Перші ознаки депресії - зниження настрою, енергійності, інтересів і відчуття задоволення. Людина стає менш активною. Страждає працездатність і продуктивність праці. У хворого з'являються ідеї самозвинувачення, почуття провини, похмурі очікування від майбутнього. Спостерігається зниження самооцінки і впевненості в собі, неуважність. Важливі симптоми - порушення сну і апетиту. При важких депресіях різко зростає ризик суїциду.

Популярні новини зараз

Одружений Павлік засвітився в обіймах гарячих близнючок: "Чий Крим?"

Леся Нікітюк зробила нечуване для рідного Хмельницького, у красуні золоте серце: всі гроші - дітям

Кейт Міддлтон і принц Вільям втратили свого малюка, сльози вже не допоможуть

На Львівщині зник викладач з чорним наплічником - ні слуху ні духу другий тиждень

Показати ще