Народний депутат фракції "Батьківщина" Ігор Луценко планує звернутись з депутатським запитом до посади керівника Національної поліції України Хатії Деканоїдзе. А саме з питанням, чому поліція не перешкоджає незаконному видобутку бурштину в промислових масштабах на Поліссі?

Про це він написав на своїй сторінці у "Фейсбуці",- "Тих, хто активно шерить картинки з нелегального видобутку бурштину, повідомляю, що поліцію, у підслідності якої знаходяться дані злочини, очолює пані Хатія Деканоїдзе.
Як депутат, звернуся до голови мого комітету із запобігання та протидії корупції з пропозицією запросити пані Деканоїдзе на найближче засідання, щоб вона пояснила роль поліції у тому, що відбувається".

Ситуація з "бурштиновою мафією" на Поліссі є досить напруженою в Україні останнім часом.

Читати також: Контрабандист віз до Польщі п'ять кілограмів бурштину (фото, відео)

" З бурштину із одного села МВД має $100 тис за добу. Адже задіяні цілі райони, десятки тисяч людей. Сотні гектарів знищеного лісу. Десятки мільйонів доларів, що пропорційно і рівномірно осідають в кишенях копачів в Сарнах чи Маневичах, перекупщиків в Луцьку та Рівному, в генеральских кишенях у Києві та Житомирі. В кишенях європейської мафії, адже більшість бурштину їде контрабасом на експорт...", - пише волонтер про ситуацію на Поліссі.

Популярні новини зараз

Таїсія Повалій з омолодженим обличчям зібралася в Київ, але її не впізнали: сама на себе не схожа

Ольга Сумська показала чоловіка, який їй зраджує: "Спасибі"

На шоу "Співають всі" помітили двійника Олега Винника: "Дуже гарний тембр"

Заміжня Оля Цибульська роздяглася і бовкнула зайве: "Я була б не киця..."

Показати ще