Парубій і ще 170 нардепів отримали компенсації за оренду житла у вересні.

Про це пишуть Українські новини.

Голова Верховної Ради Андрій Парубій та 170 депутатів парламенту отримали по 11,5-13,8 тис. грн кожен з державного бюджету для компенсації вартості оренди житла або винайму готельного номера у вересні.

Згідно з документом, депутатам передбачено 460 грн на добу як компенсацію.

У фракції "Блоку Петра Порошенка" кошти з держбюджету надано 62 із 142 депутатів, в тому числі заступнику голови фракції Олексію Гончаренку, депутатам Андрію Вадатурському, Павлу Кишкарю, Аркадію Корнацькому, Івану Куліченку, Богдану Онуфрику, Олександру Сугоняку, Ірині Сусловій, Костянтину Усову, Олександру Черненку та Роману Мацолі.

Популярні новини зараз

Фіранка Укрзалізниці не витримала гніву кота: "Знешкодив хр*нь"

Доктор Комаровський назвав головні причини безсоння у дорослих і дітей

Українці вимагають негайних перевиборів гімну країни: офіційний конкурс і оптимізм

Катерина Кухар похвалилася дитячим фото і розповіла, в кого вдалася такою красивою: "Порода видна"

Показати ще

У фракції "Народного фронту" компенсацію отримали 43 з 81 депутата, в тому числі голова фракції Максим Бурбак та його заступник Юрій Береза, депутати Євген Дейдей, Андрій Левус, Михайло Гаврилюк, Максим Поляков, Павло Унгурян.

У "Самопомочі" бюджетні кошти отримали 15 із 26 депутатів, в тому числі голова фракції Олег Березюк та його заступник Олег Лаврик, депутати Тарас Пастух, Семен Семенченко; в "Опозиційному блоці" - 11 із 43, у тому числі Дмитро і Михайло Добкіни.

Також отримали компенсацію 10 із 23 депутатів групи "Відродження", в тому числі Євген Геллер та Антон Кіссе; 5 із 19 депутатів групи "Воля народу" (в тому числі Сергій Мельничук, Михайло Ланьо); 6 з 21 депутатів фракції Радикальної партії Олега Ляшка (у тому числі Олена Кошелева і Юрій-Богдан Шухевич), а також 5 із 19 депутатів фракції "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" (у тому числі Сергій Євтушок, Вадим Івченко та Іван Крулько).

Також компенсацію отримали 13 із 42 позафракційних депутатів, зокрема Андрій Денисенко, Анатолій Денисенко, Євгеній Мураєв, Володимир Парасюк, Яків Безбах.

Всі ці депутати отримали 13,8 тис. грн компенсації. Водночас депутати Тетяна Ричкова (БПП) та Юрій Одарченко ("Батьківщина") отримали компенсацію в розмірі 11,5 тис. грн, оскільки вони стали до обов'язків тільки 6 вересня.

Депутати Олег Барна і Сергій Кудлаєнко (обидва - БПП) отримали у вересні по 28,06 тис. грн (Барна отримав також компенсацію за липень, а Кудлаєнко - за червень-липень).

Як повідомляв "Знай.ua", Парубій створює видимість роботи парламенту.