Шрам на усе життя подарував 9-річний дівчинці зі США модний чохол на iPhone. В одному з відомих магазинів вона обрала симпатичний захист для свого смартфону, який цілком міг її вбити.

Небезпечні чохли продавалися у магазині New Look. Дівчинка звернула на них увагу через те, що вони мають красиву речовину у середині, яка переливається від гортання. Її мама заплатила за аксесуар дев'ять доларів, а власниця і не підозрювала про небезпеку.

Коли маленька американка лягла спати, чохол лопнув, а рідина з нього вилилась на ногу людині. Через міцний сон вона не встигла одразу витерти хімічну суміш, через що у дівчинки тепер шрам на усе життя у формі iPhone. Можна у середині зробити тату із яблучком і буде дуже стильно.

Читайте також: ТОП-7 примочок для власників iPhone (фото, відео)

Родині було не смішно. Мати дівчинки подала позов на виробника чохлів, а їх припинили продавати у мережі магазинів. Мережа New Look особисто не виготовляла ці аксесуари, тому теоретично вони можуть продаватись будь-де, навіть в Україні.

Нещодавно у продажі з'явився небезпечний, але корисний чохол для iPhone. На полицях магазинів продають кейс із вбудованим електрошокером, яким можна відбитися від хуліганів.