Для геймерів створили віртуальний костюм

поділитись
У костюм встановлені вібруючі моторчики, які будуть передавати геймеру всі дотики до нього у віртуальній реальності. Акселерометри відслідковуватимуть його переміщення

Студенти-інженери з Рочестерського університету США представили новий проект костюма, який призначений для віртуального геймера. У ньому він зможе повністю зануритися в VR-середу. Костюм сумісний з ґаджетами для віртуальної реальності відомих виробників.

Зовні костюм схожий на легкий бронежилет. Він оснащений безліччю відсіків. У них встановлені невеликі вібруючі мотори. Рукава оснащені акселерометром. Режим вібрації, за словами розробників, забезпечує власнику костюма весь спектр реалістичних відчуттів в VR-середовищі.

Наприклад, якщо до людини у віртуальній реальності торкається гілка дерева, то він буде відчувати фізичний дотик. Акселерометри будуть точно відстежувати позицію і рухів тіла людини.

"Головною проблемою зараз є те, що віртуальне середовище поки не співвідносилось з реальним пересуванням людини", - пояснив один з розробників костюма Люциан Коупленд.

Читайте також: Відеоігри створюватимуть у віртуальній реальності (відео)

Інженери забезпечили сумісність своєї розробки з різними технологіями. Костюм з допомогою кабелю можна підключити до Oculus Rift або до шолома віртуальної реальності Vive. Він також сумісний з Microsoft Kinect.

Розробники наголосили, що у аксесуарів віртуальної реальності є ще один суттєвий недолік. У людини виникає при використанні дискомфорт – запаморочення і нудота. Такий костюм теоретично може позбавить геймера від цього.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
костюм віртуальної реальності, костюм для геймерів, костюм дозволить відчути віртуальну реальність
Смартфони перетворюються на вбивць
0
0
14:15 20.03.2018
Користувачі з усього світу у небезпеці
0
0
13:35 20.03.2018
Молодий геній однозначно засмутився
0
0
13:02 20.03.2018
Компанії не на жарт розійшлися
0
0
11:30 20.03.2018