Сьогодні Україна закрила місцеві пункти пропуску на кордоні з Росією.

Про це повідомив секретар Держприкордонслужби Олег Слободян.

Окрім закритих 7 КПП функціонують 24 міждержавних та міжнародних прикордонних пунктів.

"Від 16 березня громадяни РФ, жителі прикордонних регіонів уже не можуть перетинати кордон у цих 7 місцевих пунктах. В'їхати в Україну вони тепер зможуть лише в міждержавних чи міжнародних пунктах", - пояснив Слободян.

На Луганщині відчинені КПП Танюшівка, Просяне та Мілове, через які росіяни тепер можуть заїхати на територію України лише по закордонним паспортам. Для українців же правила залишилися незмінними.

Популярні новини зараз

Колишня Остапчука Олена Войченко показала, як живе з дітьми зараз: таке свято у них щодня?

Максим Галкін ридає через непоправну втрату, Алла Пугачова не зарадить: "Страшна трагедія"

Головне за 26 листопада: від 62 тисяч за пологи, соцдопомога у 100 тисяч, перший суперник збірної України на ЧС-2022 і "беззаконня" Тіни Кароль

Сестра на годину: українська школярка вигадала, як заробити у вільний від навчання час

Показати ще

Українські прикордонники пішли на посилення правил перетину кордону через великий потік найманців для так званих ДНР та ЛНР, що воюють на Донбасі проти української армії.

Всі громадяни Росії, які перетнули кордон згідно нових правил можуть перебувати у країні не більше 90 днів протягом 180 діб з моменту першого в'їзду.

Варто відзначити, що у Кремлі неоднозначно відреагували на нові правила для своїх громадян і назвали їх "неконструктивним заходом".