Гори сміття заполонили центральну частину Дніпра. Контейнери, переповнені побутовими відходами, які не встигають прибирати комунальні служби, засмічені зупинки без урн відобразила на фото громадський активіст Тетяна Лампика.

Своїм обуренням вона поділилася на сторінці в Facebook.

"Що це? Це не жителі несуть (несуть ларьки і магазини, які все так же без договорів на вивіз ТПВ або вони укладені з фіктивними компаніями ((", - пише Тетяна.

Вона також зазначила, що стихійне звалище сміття утворилася на місці оглядового майданчика Планетарію.

"Це звалище знаходиться на вулиці Роголева, 12 б, і як бачимо, активно використовується жителями, що не донесли відходи до контейнера. Поруч з цим місцем, на вулиці Роголева, 11, є ще одна звалище, яка знаходиться у дворі поруч з нічним клубом "Опера". Як видно на фото, сміттєві баки тут переповнені, тому сміття викидають поруч з ними ", - обурена еколог.

Популярні новини зараз

Наречена Мурата показала, чим краща за Ані Лорак: мінісукня не приховала нічого

Українцям вимагають заборонити куріння не тільки в громадських місцях, а й у себе вдома: подиміти на балконі не вийде?

Оля Полякова розповіла, як працювала глоткою по 230 днів: "Приїхала, труси поміняла і поїхала"

Ксенія Мішина роздяглася практично догола, але питання про Еллерта не припинилися: "Кусає лікті"

Показати ще

Нагадаємо, в цьому році проблема утилізації твердих побутових відходів у Львові вилилася в гучний політичний скандал навколо мера цього обласного центру Андрія Садового. Сміття в культурній столиці західної України стало так багато, що до його зберігання підключилися інші українські міста. Зокрема, у вересні розпорядження про тимчасове приймання львівського сміття на миколаївському міському полігоні підписав мер Миколаєва Олександр Сенкевич.

Як повідомляв портал Знай.ua, третина сміття в українських містах не вивозиться за їх межі, а просто вивалюється в приміських лісах.