У мережі з'явилася петиція на відкриття нудистського пляжу в Дніпрі. У ній дніпряни просять відкрити в місті офіційний нудистський пляж.

"Будь-яка категорія людей, нехай і зі своєрідними смаками, в незалежній країні повинна розраховувати на підтримку і розуміння. У Дніпрі немає пляжу для нудистів, який зареєстрований і готовий до використання", - йдеться в петиції.

Читайте також: Нунгві - король занзібарських пляжів (фото)

Дніпряни, які поставили свої підписи під петицією, вважають, що такий пляж потрібно обов'язково відкрити і зареєструвати. На сьогодні в місті немає офіційних нудистських пляжів. Єдине місце, де люди купаються голими - дикий пляж в кінці Монастриського острова.

Любителі купатися і загоряти оголеними також заслуговують на повагу, вважають жителі Дніпра та закликають підтримати петицію. Нараз зібрано 229 підписів із необхідних 900. До кінця збору голосів залишилося 7 днів.

Популярні новини зараз
Платіжки зростуть у чотири етапи: українцям готують подорожчання світла Переведення годинника на літній час: що зміниться для укранців Комунальники нараховують плату "за повітря": як анулювати завищені суми у платіжках Трьом українським містам загрожує затоплення: які населені пункти підуть під воду
Показати ще