Власник низки великих енергетичних компаній України, олігарх Рінат Ахметов везе із Краматорська до Києва поїзд із тітушками та зубожілими бюджетниками Донбасу на антитарифний протест.

Бюджетників, пенсіонерів і спортсменів для участі в мітингу проти підняття комунальних тарифів під Кабінетом Міністрів зібрали в містах Донбасу і фінансово стимулювали місцеві чиновники, безпосередньо пов'язані з Ринатом Ахметовим, повідомило "Новому Регіону" джерело, ознайомлене з ситуацією.

Основна частина "протестуючих" прибуде до столиці сьогодні вранці, поїздом Костянтинівка - Київ, звідки їх організовано доправлять на місце проведення акції, а потім повернуть на Донбас.

Читайте також: У центрі Києва водій влаштував "перегони" з патрульними

Офіційно організатори акції "STOP тарифний геноцид" будуть вимагати проведення незалежного аудиту приватних компаній, що надають послуги з електропостачання, опалення, постачання природного газу, гарячої та холодної води.

Популярні новини зараз
15-річна дівчинка прокинулася від того, що її ґвалтував чоловік, а друзі знімали на камеру: суд його відпустив "Косино" брали штурмом, людей в халатах виганяли: курорт показав візит поліції і ТЦК з автоматами У старості без виплат? Як бути українцям, які не напрацювали стаж для пенсії Воїни ЗСУ потрапили в оточення і 60 годин боролися за життя - вибрався лише один
Показати ще

Зазначимо, що більшість таких компаній в Україні знаходяться під повним контролем Рината Ахметова.