+Спецпризначенці зі Збройних сил Росії, прибули до Луганська. Вони будуть тренувати місцевих бойовиків та готуватимуть наступ на українські позиції.

Про це повідомив речник АТО у Луганській області Володимир Корніяка.

"До Луганська прибули підрозділи спеціального призначення Збройних сил РФ. Триває навчання особового складу незаконних формувань під керівництвом російських інструкторів на полігоні в районі м. Олександрівськ", - повідомив речник

Корніяка підкреслює, що бойовики із терористичного угрупування ЛНР готуються до активних бойових дій. Російські військові відведені від лінії зіткнення на відстань до 20 км. Це зроблено з метою приховати їх наявності на території України. Проте, російські підрозділи, перебувають в повній бойовій готовності до можуть негайно посилити сили терористів.

"Бойовики активно використовують перемир'я для підготовки особового складу, проведення фортифікаційних робіт та активізації діяльності диверсійно-розвідувальних груп", - підкреслив Володимир Корніяка.

Популярні новини зараз

Львівський маршрутник закохав у себе жінок одним вчинком: "Якщо б кожен так робив..."

Зірка шоу "Голос" хотів захиститися від ковіду і помер: "Випадково ввів"

Під Львовом Audi влетів у Mercedes, троє загиблих - кров і покришки по всій дорозі

Зрадник забрав життя героя АТО: "Ти справжній воїн, побачимося на небесах"

Показати ще

Речник АТО наголошує, що Збройні сили України ведуть інтенсивну бойову підготовку та повністю контролюють ситуацію на всьому луганському напрямку. Військові у будь-який час готові дати гідну відсіч бандитам.