У камеру до українського журналіста Романа Сущенка, який міститься в СІЗО в "Лефортово", посадили засудженого у справі терористичної організації "Хізб-ут-Тахрір".

Про це в Twitter написав адвокат українського журналіста Марк Фейгін.

"Отже, Роман Сущенко в "Лефортово" в двомісній камері з сусідом. Сусід із засуджених у справі "Хізб-ут-Тахрір", написав адвокат. Також він повідомив, що в камері є холодильник, радіо і телевізор.

Нагадаємо, радикальна ісламська організація "Хізб-ут-Тахрір" заборонена в Росії і ряді інших держав через екстремізм.

Популярні новини зараз
Додатковий платіж комуналку – українці знайдуть ще одну платіжку ТЦК отримали нові повноваження: кому можуть анулювати діючу відстрочку Українці стануть безхатьками: яка сума боргу може залишити без житла Світло вимикають, а платіжка не зменшується: чому неможливо зекономити під час відключень
Показати ще

Раніше "Знай.ua" повідомляв про знущання над українським журналістом в російському СІЗО.