38 золотих зубів украли з квартири у столиці Азербайджану Баку злодії-домушники. У житло вони потрапили через вікно, попередньо виламавши захисні грати.

Потерпілим від дій зловмисників виявився 49-річний житель міста Ейюб Алєскєров, пишуть РІА Новини. Враховуючи речі, які знайшли у квартирі домушники, є припущення, що пограбований бакинець працює стоматологом.

Крім золотих зубів крадії винесли 10 тисяч манатів (6,5 тисячі доларів) та золоті монети в кількості сім штук вартістю близько двох тисяч доларів.

Схоже, що злодії давно "пасли" квартиру потенційної жертви і добре знали, коли нікого не буває вдома. Про це говорить і той факт, що пограбування сталося якраз у такий період, між 13 та 20 годинами дня.

Читайте також: Голодний крадій попався на тарілці супу

Популярні новини зараз
Американський ясновидець ще на початку минулого століття попереджав про війну в Україні: все закінчиться раптово... Забивають пам'ять та гальмують телефон: топ 3 програм, що займають багато місця "Нафтогаз" закликав зробити це до 5 жовтня: хто не встигне – пошкодує "Київстар" підвищує тарифи з 1 жовтня: хто з абонентів платитиме більше та за що
Показати ще

Зараз триває розслідування, проводиться опитування свідків інциденту. Поки що ніхто не затриманий. Пошук підозрюваних триває.

Правоохоронці зазначають, що з приходом літа кількість квартирних крадіжок стрімко зростає, оскільки люди їдуть на дачу, на відпочинок і залишають житло без догляду. Правопорушники вираховують порожні помешкання та здійснюють туди свої "візити".