У ДНР продовжують розважатися - сьогодні, 7 березня, в Донецьку пройшов конкурс представниць "слабкої статі" ополчення. У ньому взяли участь мешканки Донецька, Слов'янська та Брянська.

"За православним традиціям у нас немає дефіле купальників, косметики і дорогих нарядів, робимо ставку на культурно-спортивно-розумові змагання, які і складають духовну красу "Русского мира", - кажуть організатори.

Беруть участь представниці трьох терористичних батальйонів ДНР, а саме, "Оплоту", "Восток" і "Беркута". Весь цей помпезний захід "вищий світ ДНР" влаштував у готелі "Шахтар Плаза".

Конкурсантки дефілювали у вечірніх сукнях, за фасоном схожих на моду 80-х. Було багато "буржуазного" лоску і корсетів. Відомо, що одяг для конкурсу надала дизайнер Юнона Церера з міста Донецьк. Вона відома любов'ю до рюшів і стразів.

Ми не знаємо умов конкурсу, але судячи з фото, є учасниці і передпенсійного віку, більшість дівчат - повненькі. А груповий знімок через чорно-червоні кольори нарядів більше нагадував з'їзд шанувальників "правого сектору". Деякі ж конкурсантки були у сукнях синього і жовтого кольору, які так не любить "русский мир".

Популярні новини зараз

Таксист Гювен не зміг забути поїздку з українкою і став надсилати їй свій "Bolt": "Хочу лизати тебе годинами..."

Маша Полякова захотіла Майбах за 5 мільйонів, тому що у неї болять ноги, патлатий наречений запропонував тільки руку

Андре Тан зізнався, що зміг знайти в українках, як справжній чоловік: "Токсичні і нікому не потрібні..."

Зірка "Величного століття" Бурак Озчівіт може потрапити до в'язниці на 4 роки: вже був у суді

Показати ще

Між виступами учасниць, народ розважали різного роду артисти. Був танець в "колорадських" костюмах кольорів георгіївської стрічки, що привнесло духовність і патріотизм в конкурсну програму.

"Спасибі тобі, дівчинка, спасибі, що ти душею така гарна", - співав на конкурсі артист з Пермі.