На Тернопольщині засудили жителів Луганької та Запорізької областей за вчинення серії квартирних крадіжок. Звинувачувані проникнули до 12 помешкань громадян у місті Тернополі.

Прокуратура Тернопільської області підтримала державне обвинувачення стосовно жителів Луганської і Запорізької областей. Обвинувачувані викрали майна громадян на суму понад 500 тисяч гривень.

У суді довели, що зловмисники упродовж трьох місяців проникли у вікна 12 помешкань тернополян. Звідти винесли гроші, золоті вироби, побутову та комп'ютерну техніку на суму понад 500 тисяч гривень. Один із обвинувачуваних легалізував частину коштів у сумі 5200 доларів як оплату вартості авто марки Mazda 626.

Читайте також: Аварія на канатній дорозі: люди дві години висіли на висоті 20 метрів (фото)

Жителя Луганщини покарали до 5-6 років позбавлення волі. Уродженця Запорізької області засуджено до 6 років в'язниці з позбавленням права займати посади з обслуговуванням валютних цінностей на 2 роки з конфіскацією Mazda. Також суд забов'язав стягнути з обвинувачених 365 тисяч гривень спричиненої матеріальної та моральної шкоди жителям Тернополю та повернути їм майно.