Дочка Ольги Фреймут Злата Мітчелл продемонструвала свої танцювальні здібності на проекті "Танцюють всі", підкоривши суддів запальним танцем.
Вийшовши на сцену, Злата розповіла, чим займається її тато, а також зізналася, що її зоряна мама мріє, щоб вона вчилася в Великобританії.

"Мій тато бізнесмен, він допомагає будувати магазини або відкривати якісь фірми. Мама хоче, щоб я вчилася в Англії, тому що там сім'я, і ​​це і її улюблена країна. А я хочу бути в Америці ", - зізналася Злата.

Дівчинка не приховує - її часто порівнюють з відомою мамою. "Часто мене оцінюють. Якщо я кудись проходжу, а хтось - ні, часто говорять, що я через маму пройшла, а їх не взяли, тому що у них батьки не відомі. Таке часто буває, і це прикро ", - розповіла дочка Ольги.

Танець, який Злата підготувала для свого виступу на проекті, шокував журі - він був занадто еротичним для її віку. Однак, судді оцінили старання дівчинки і запропонували їй станцювати ще раз, імпровізовано.

І коли Злата виконала імпровізований танець, в якому вже не було занадто "дорослих" рухів, а лише дитяча завзятість і вміння рухатись, журі залишилося задоволеним. В результаті Злата отримала квиток в сотню і, не стримуючи сліз радості, вибігла з зали.