На 89-му році життя в США померла Олена Володимирівна Маяковська, донька відомого радянського поета. Вийшовши заміж вона отримала прізвище Томпсон. Про це повідомив директор державного музею Маяковського Олексій Лобов в своєму Facebook.

"Всього два тижні тому ми обговорювали майбутню виставку ... говорили про нову книгу ... будували плани на її поїздку до Росії ... і ось тепер її немає", - сумує про втрату чоловік і висловлює співчуття її родині - Роджеру і Логану Томпсон.

В одному з інтерв'ю донька Маяковського розповідала, що її матір'ю була Єлизавета (Еллі) Зіберт, яка народилася 13 жовтня 1904 року в місті Давлеханові, в нинішньому Башкортостані, яка з сім'єю змушена була тікати з Росії після революції. Сам Маяковський бачив дочку всього лише один раз в Ніцці в 1928 році. Лобов говорить про автобіографічній книзі, яку Олена Томпсон хотіла видати під назвою "Донька" і розповісти про взаємовідносини з батьком.

Будучи професором філософії коледжу Лемана в Нью-Йорку вона видала одну книжку про батька - "Маяковський на Манхетені", в якій описала його поїздку в США.

Читайте також: 92-річний син Єсеніна помер в США

Популярні новини зараз
За таке влітку ще не платили: сюрпризи в платіжках дедалі незвичніші Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого Пенсіонерам додадуть 600 гривень: як оформити надбавку Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках
Показати ще

Нагадаємо, що Маяковський познайомився з Елії Зіберт в Нью-Йорку в 1925 році, в результаті у них народилася дочка.