Під час дослідження середніх температур у Києві дослідники встановили, які райони найспекотніші, а які дихають прохолодою.

Як повідомляє depo.ua, більше за інших прогріваються житлові масиви на Позняках і Троєщині: тут середня температура досягає 35°C, що вже є вкрай несприятливим для здоров'я людини.

Температура в мікрорайонах безпосередньо залежить від рівня озеленення: в найспекотніших районах він ледве сягає 10%. В свою чергу, Голосіївський район озеленений на 20-40% і по праву вважається одним з найбільш прохолодних у Києві.

Дослідники відзначають, що на рівень мікроклімату впливає щільність зелених зон та забудови району, висотність будівель і присутність водних об'єктів. Саме тому життя поблизу акваторії Дніпра набагато комфортніше, ніж в центрі.

За прогнозами дослідників, через 10 років "гарячими точками" стануть Шевченківський та Солом'янський райони.

Популярні новини зараз
Ракетоносець путіна спровокував страшну аварію: чавив "своїх" просто на дорозі Ксенія Мішина з "Холостячки" широко розкинула ніжки на зеленій галявині, не всі оцінили: "Виглядає, ніби знову народила..." Сезон закруток доведеться скасувати? В Україні різко подорожчали помідори Кілька областей України зіткнуться з похолоданням, поки інші боротимуться зі спекою: прогноз погоди на 9 серпня
Показати ще

К повідомляв портал "Знай.ua", донецький храм закидали гранатами.