Голову селищної ради затримали чиновники за звинуваченням у отриманні хабара у розмірі більш ніж 100 тисяч гривень, повідомляє "УНН", з посиланням на прес-службу прокуратури Одеської області.

Вчора, 15 червня, селищний голова Іванівського району Одещини був затриманий правоохоронними органами під час отримання неправомірної вигоди, розмір якої склав більш ніж 100 тисяч гривень.

Дрібному чиновнику передавали цю суму частинами, загальний об'єм хабара мав скласти 110 тисяч гривень. Під час вчорашнього затримання селищний голова отримував 90 тисяч.

Мер одного з селищ Іванівського району вимагав від громадянина суму в 200 тисяч гривень за передачу у власність двох земельних ділянок фізичним особам.

За фактом злочину відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 368 ККУ.

Популярні новини зараз

Надію Савченко з сестрою затримала поліція за підробку сертифікатів

Замість маку з вишнею - хліб з діркою від бублика: покупець показав, як "хитрують" з начинкою у випічці

Оля Полякова звернулася до психолога через серйозну кризу у сім'ї: "Діти тримають"

"Це шоу себе вичерпало": Лілія Подкопаєва кинула виклик Ксенії Мішиній на "Україна має талант"

Показати ще

Нагадаємо, що eкраїнські чиновники приготувалися до "розпилу" грошей на "Євробачення"

Українські чиновники у два рази завищили ціну на проведення "Євробачення -2017", аби "нажитись" на пісенному конкурсі.

Зібравши всі цифри воєдино, з'ясовуємо: щоб провести "Євробачення", потрібна сума в два рази менша, ніж називається зараз. В середньому $7,5 млн, а ніяк не $16,8 млн, повідомляють "Весті".

Але це в тому випадку, якщо мова не йде про будівництво нового концертного залу або добудови конструкцій, за допомогою яких можна буде цілком накрити стадіон, оскільки, за правилами конкурсу, для нього потрібно повністю крите приміщення.