У той час, поки мер Києва Віталій Кличко займається організаційними питаннями "Євробачення-2017" та вирішує інші важливі столичні проблеми, його дружина Наталя Кличко безтурботно виконує джаз у Німеччині та записує сольні альбоми.

Більш того, вона навіть, у якості співачки створила сторінку у Facebook, де ділиться новинами та світлинами зі свого творчого життя.

Наприклад, днями дружина Кличка заспівала у Гамбурзі. А перед цим вона виступила у Косвігу.

Судячи з усіх її записів діяльність чоловіка у Києві Наталю цікавить мало, адже вона з головою поринула у власну співочу кар'єру, зробила свій сайт та гастролює з новим альбомом Німеччиною.

Слід зазначити, що співочі амбіції Кличкової жінки - давно не новина. Адже вжі кілька років Наталія має власний бренд та навіть співала гімн перед боями свого чоловіка-боксера.

Популярні новини зараз
"Підводні камені" індексації: про що треба знати пенсіонерам Можна залишитись на вулиці навіть з пропискою: чому можуть викинути з житла Чи будуть забирати квартири на користь ВПО: кому загрожує вилучення майна Відмова від централізованого опалення: як хочуть обігрівати будинки
Показати ще

Читайте також: В Україні проведуть наймасовіший урок англійської мови

Нагадаємо, що наприкінці січня вийшла платівка першої леді столиці, з якою вона і гостролює містами Німеччини.