Дружина нападника збірної Англії Джеймі Варді Бекі дала відверте інтерв'ю. 34-річна жінка розповіла, що у дитинстві її ґвалтував друг сім'ї впродовж трьох років.

Як пише Daily Mail, Ребека Ніколсон (дівоче прізвище) народилася та росла у не надто успішній родині у графстві Оксфордшир. Ще коли дівчині було 13 років приятель батьків зґвалтував її. Чоловік впродовж трьох років примусово займався сексом із неповнолітньою дівчиною щонайменше раз на тиждень.

Це продовжувалось до тих пір, доки Бекі не виконалось 15 років, і вона змогла втекти з дому. За словами дружини форварда "Лестера", вона не відчувала захисту від батьків, тож була вимушена міритися зі своєю долею. Через це вона не спілкується із рідними.

Британські журналісти звернули увагу, що на весіллі Джеймі та Ребеки, яке відбулось нещодавно, не було батьків нареченої. Тепер стало відомо, що через дитячу травму 34-річна жінка не підпускає рідних близько.

Читайте також: Іспанський футболіст помер через травму на тренуванні

Популярні новини зараз

Маму Кузьми Скрябіна позбавили мільйонів після загибелі сина: "Андрій співав за всіх"

Бетмен посадив Людину-павука на пляшку: такого навіть Супермен не витримає

Дівчина розповіла про насилля над нею у 4 роки й чому мама вигороджувала злочинця

Донька Анастасії Заворотнюк почала ходити "в жалобі": "Сумно, дуже..."

Показати ще

Нагадаємо, Джеймі Варді ще три роки тому був бідним футболістом у п'ятій за силою Ліги та мусив займатися брудною роботою. Сьогодні він головна зірка чемпіонського "Лестера", а його зарплати вистачає на Bentley Continental GT.