Заяви Національного банку України про те, що в банківську систему поступово повертаються депозити не відповідають дійсності. Таку думку висловив журналіст телеканалу "1+1" Олександр Дубинський. На його думку, українцям вчергове брешуть.

За словами Дубинського, повернення депозитів це - " казка ", в якій йдеться про те, що "нібито приріст коштів на рахунках "платоспроможних банків" склав 9.9 млрд грн з початку року. Це подано обивателю як "відновлення довіри". Не хочеться вживати слово "пиздеж", але по іншому ці #GoodBankingNews назвати складно.

Читати також: Порошенко дорого заплатить за відсутність воєнного стану

Якщо ви пошукаєте інформацію про виплати Фонду гарантування вкладів, то дізнаєтеся, що за два роки господарювання "реформаторів" були знищені 80 банків, вкладникам яких виплачено вже близько 80 мільярдів гривень. Із них у банківській системі - у банках, через які проводяться виплати, - залишилося близько 12%... Очевидно, що це не просто #перемога, а цілком собі заявка на орден. Ну, правда, не одними ж кримінальними справами проти свого менеджменту має славитися "відреформований" НБУ", - повідомив Дубинський на своїй сторінці в facebook.

Нагадаємо, раніше Олександр Дубинський закликав Юрія Луценка провести розслідування злочинів В. Кубіва та В. Гонтаревої.

Популярні новини зараз
Гроші доведеться повертати: ПФУ попередив про неточності з виплатами Пенсію можна збільшити в рази навіть без додаткового стажу: українцям підказали лайфхак Гроші прийдуть окремо від пенсії: українці можуть отримати допомогу, про яку мало хто знає - інструкція Ухилянтів порадували нововведеннями: без візиту до ТЦК і суттєва знижка
Показати ще