Сьогодні держава абсолютно безпорадна перед наркоманією, а вся боротьба з наркотиками схожа на боротьбу з корупцією - створення непотрібних органів і тратою мільйонів гривень з державного бюджету - пише в своєму блозі політик і громадський діяч Сергій Думчев.

Як метод боротьби з поширенням наркоманії, політик пропонує роздавати безкоштовно наркотики хворим громадянам.

"У всіх цивілізованих країнах давно зрозуміли, що таких хворих людей треба забезпечити ліками за рахунок держави. Це може здатися дикістю декому. Мовляв, може їм ще й наркотики безкоштовно будемо роздавати за наш рахунок? Так! Необхідно саме роздавати! Це буде дешевше для нас, платників податків, в першу чергу. Наркоман, який буде знати, де він отримає наркотик, нічого не буде придумувати і шукати, а буде приходити за ним в спеціальний центр. Там його зареєструють і надаватимуть психологічну підтримку. Адже 30-40% хворих на наркоманію хоче позбутися цієї звички ", - пише Сергій Думчев у своєму блозі.

Політик виступає за легалізацію легких наркотиків. На його думку, вони набагато менш небезпечні ніж алкоголь, а купити їх простіше, ніж пиво.

"Коли марихуана буде легалізована, то чорний ринок перестане існувати. Адже ті, хто продають "траву" легально і платять величезні податки, не терпітимуть присутність "чорного ринку". На залучені в бюджет гроші держава буде утримувати лікарів, психологів, підтримувати метадонову програму для наркозалежних, пропагувати здоровий спосіб життя, відкриє безкоштовні спортивні секції та гуртки для молоді. І, що важливо, зупинить антилюдський злочинний бізнес "кришування" наркоторгівлі ", - зазначає Сергій Думчев.

Популярні новини зараз
У НАТО закликали країни готуватися до тривалого протистояння в Україні: "Війна на виснаження" Російські окупанти заздрять поставкам зброї Україні: у них на контрасті "молоде м'ясо" без бронежилетів Улюблений овоч українців знизився в ціні — скільки треба заплатити за кіло, аграрії обіцяють швидке падіння цін Леонід Кравчук за рік до смерті передбачив, коли Україна переможе: "Поки не змусять..."
Показати ще