В Україні більшість банківських карток не оснащені сучасними засобами захисту. Тільки у 32% встановлений мікрочип, який значно підвищує їх безпеку. В той же час в інших країнах пострадянського простору та Балкан таким захистом оснащені до 98% карток громадян.

Про це повідомляє Finance.ua. Платіжні картки з вбудованим мікрочіпом вважаються більш безпечним для розрахунків у порівнянні з "пластиком" на магнітній стрічці.

"По чіпам ми практично на останньому місці. Частка таких карт складає в Україні всього 32%, тоді як, наприклад, в Казахстані їх частка вже 98%", – наголосила директор з управління ризиками компанії Visa Лариса Макарова.

Читайте також: Кількість шахрайств із банкоматами зросла в 10 разів

Технологія захисту Chip & PIN нещодавно відзначила ювілей у Великобританії. Її успішно використовують для проведення електронних розрахунків вже протягом десяти років. За час використання чіпованних карт рівень платіжних шахрайств знизився в три рази. Особливо зменшилась кількість підробки банківських карт.

Популярні новини зараз

Сестра Ілона Маска народила від їхнього літнього батька - мільярдер сказився, дитині вже три роки

Українці зраділи, що на місці Тіни Кароль в шоу "Голос країни" опинилася Оля Полякова: "Тільки вперед"

В Індії жінка народила малюка з 4 руками і ногами - сплелися з близнюком в животі

Євген Петросян отримав жорсткий "удар" від захисника своєї ексдружини Олени Степаненко: "Ми довго мовчали і терпіли"

Показати ще

Нагадаємо, минулого року українські банки зазнали збитків на 181 мільйон гривень через шахрайські операції з платіжними картами. Цей показник вдвічі перевищив результати за 2014 рік.