Двічі кип'ячена вода небезпечна для здоров'я

поділитись
Вчені запевняють, що вживати воду, яку кип'ятили більше одного разу небезпечно для здоров'я

Вчені запевняють, що вживати воду, яку кип'ятили більше одного разу, небезпечно для здоров'я. Адже проточна вода має велику кількість домішок - від солей до мінералів. Після підігріву їх хімічний склад змінюється і небезпечні змінені речовини потрапляють в організм.

Вчені стверджують, що чим частіше ви кип'ятите воду, тим небезпечніше вона стає для вашого здоров'я. Про це написав портал "Новости Ю".

Під час багаторазового кип'ятіння у воді утворюються фториди, нітрити і навіть миш'як. Одноразове кип'ятіння, як відомо, позбавляє воду від різних мікробів. Але ось повторні процедури ведуть до руйнування корисних речовин і перетворення їх в небезпечні.

Найбільший ризик для здоров'я має, звичайно ж, миш'як. Його додають у проточну воду, щоб убити в ній мікроорганізми. Ясна річ, що від одного разу така кількість миш'яку у воді не вб'є людину, але якщо вживати таку воду роками можуть проявиться найстрашніші наслідки.

Читайте також: Пиво рятує від смерті

Зараз нам дуже важко представити життя без нітратів, адже вони мають не останнє місце в харчовій індустрії і використовуються в якості консервантів. Але через високу температуру нітрати перетворюються в нітрозаміни, що сприяють розвитку онкозахворювань.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
вода, здоровя, кипячена
Жінка особисто спускалася на канатній дорозі
0
0
12:25 17.03.2018
Нацбанк спростив реструктуризацію боргів за банківськими кредитами
0
0
12:16 17.03.2018
Особливо негода вразила Волинську область
0
0
11:55 17.03.2018
З 1 квітня має розпочатися національна кампанія по вибору лікаря
0
0
11:06 17.03.2018
Українцям радять взагалі не виходити з дому
0
0
10:25 17.03.2018