Технології в сфері розваги не стоять на місці. Колись 3D-кінотеатри були в дивину, але тепер активно стали з'являтися фільми, призначені для перегляду в віртуальній реальності. Компанія Google створила кілька короткометражних стрічок, які демонструють передові можливості в цій технології.

Головна особливість фільмів в тому, що глядач не просто спостерігає сцену з боку, а може побачити всі дії прямо зсередини. Всі події можна спостерігати в 360-градусному форматі.

"Пориньте в фільм на 360 градусів. Інженери і творці стрічки оживляють розповідь, використовуючи найостанніші технологічні досягнення. Огляньте все навколо, стежте за кожним героєм окремо", - описали свою новинку в Google.

Читайте також: Google визнав власний сайт "частково небезпечним"

Найбільш видовищною з короткометражок є фільм жахів під назвою "Допоможіть". Дія в ній відбуваються в Лос-Анджелесі. Разом з метеоритним дощем на місто обрушується загадкова і небезпечна істота. Стрічка триває лише п'ять хвилин, але вражає своєю видовищністю.

Популярні новини зараз

Михайло Поплавський відсунув юних студенток і взявся за Тіну Кароль: вже покликав у свою печерку

21-річну породіллю акушери облили крижаною водою і побили: "За вами ніхто мити підлогу не буде..."

В Індії жінка народила малюка з 4 руками і ногами - сплелися з близнюком в животі

Ті самі кадри з Тіною Кароль, коли зірка вийшла на сцену після новини про загибель коханого: "Це не кінець..."

Показати ще

Режисером фільму американець Джастін Лін. Він прославився завдяки чотирьом частинам знаменитого фільму "Форсаж", над якими він працював.

Компанія продемонструвала у своїй кінокартині новий напрямок розвитку кіноіндустрії. Саме так глядачі будуть дивитися фільми у найближчий час у віртуальній реальності. Короткометражку оптимізували для мобільних пристроїв на базі операційної системи Android.