Мер Києва Віталій Кличко запропонував переможниці "Євробачення" Джамалі заспівати Державний гімн України перед боєм Володимира Кличка з Тайсоном Ф'юрі, який відбудеться 9 липня в британському Манчестері. "Ти виконувала Гімн перед боєм Володі з Повєткіним у Москві. І цього разу це було б дуже символічно, я вважаю", - зазначив мер Києва на своїй сторінці у facebook. Джамала сказала, що це було б для неї за честь.

Мер сказав, що ініціюватиме, аби Київрада на найближчих засіданнях ухвалила рішення про присвоєння Джамалі звання "Почесний громадянин міста Києва".

Віталій Кличко і Джамала також обговорили проведення "Євробачення" в 2017 році. "Я радів цій перемозі двічі - і як глядач та патріот, і як мер столиці. Бо кращого промоушену для країни і міста складно придумати", - сказав Кличко. Мер столиці відзначив, що Київ повинен гідно підготуватися, щоб на високому рівні провести в наступному році конкурс "Євробачення". "Ми чули, що ще деякі міста заявили про бажання прийняти у себе цей пісенний конкурс. Але хочу зазначити, що столиця - найпристосованіше для такого рівня заходів місто", - наголосив Київський міський голова.

Читайте також: Залізничників одягнуть у вишиванки

Мер відзначив, що у Києва вже є досвід проведення цього конкурсу (в 2005-му у місті відбувалося "Євробачення"); столиця має найрозвиненішу інфраструктуру, кількість готелів, транспортне сполучення, вибір майданчиків для організації і проведення конкурсу; в аеропорти Києва відбуваються регулярні рейси з усіх європейських країн.

Популярні новини зараз

Померла зірка "МастерШеф" Стелла Клименко перед смертю розповіла про жорстоке побиття: "Ніяких скарг, це життя"

Домашнє вино з рису та варення: оригінальний рецепт п'янкого напою всього з 3 складників

Не Київ, не Львів, і навіть не Одеса: названо найкраще місто України для життя

Як обрати телевізор?

Показати ще

"Тому, ми вже розпочинаємо підготовку до "Євробачення", - сказав Віталій Кличко.